O nás

O nás

Malé seznámení 

Rádi bychom se Vám krátce představili a nabídli Vám své služby v oboru STAVEBNICTVÍ a souvisejících oborech. V oborech, se kterými máme již více než 20leté zkušenosti.

Lukáš a Michal 

Po více než dvaceti letech sbírání zkušeností a praxe, jsme se rozhodli že nadešel čas, kdy bychom mohli spojit své úsilí a věnovat se vlastnímu rozvoji a společnému projektu. 

Jsme detailisti, zakládáme si na férovém přístupu bez ,,okecávání " a bytostně nesnášíme šizení práce a slova které běžně uslyšíte na stavbách -  ,,to je dobrý" a ,,to se pak udělá". I z toho důvodu jsme se rozhodli osamostatnit se, abychom si mohli stoprocentně stát za svou vykonanou prací a s úsměvem a dobrým pocitem předávat dílo spokojenému zákazníkovi. Baví nás tvořit a motivuje nás pocit z dobře odvedené práce.

Nejsme velká stavební firma, nepracujeme přes prostředníky či zprostředkovatele apod. Kdy díky tomu se většinou stávají ceny za odvedené práce pro koncového zákazníka zbytečně dražšími a kde i kvalita prací bývá mnohdy diskutabilní.
My naopak přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně a právě i díky skutečnosti jak moc je pro nás samostatné živnostníky a řemeslníky těžké konkurovat velkým stavebním firmám, si zakládáme nekompromisně na kvalitě odvedené práce, spolehlivosti a především na přijatelné a příjemné ceně a individuálním poctivému přístupu k zákazníkovi.

Bereme naši práci jako svou vizitku a právě spokojený zadavatel je pro nás vizitkou nejlepší. Těšíme se na spolupráci s Vámi. 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.